.

.

Guera Chola Chicana Мексиканската Американски Гордост Шпанска Америка T-Shirt

Guera Chola Chicana Мексиканската Американски Гордост Шпанска Америка T-Shirt

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Chicana Guera сленг за на Мексиканската & Шпанска дома девојки кои сакаат да предизвика малку драма од време на време.За сите Chicanas, тука е дизајнот кој сакате да се носат за време на викендите, додека крстарење на булевар.Совршен за куќа партии & хип хоп љубители.Latinas се обединат!Овој кул Мексиканската култура и шпанска дизајн во стариот, така англиски е она што сакате да биде облечен во предниот дел на домот девојки и момчиња.Го прави за сладок подарок и порибување stuffer за вашиот Chicana дама.Смешни прекар за пријатели и дома девојки.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Chicana Guera сленг за на Мексиканската & Шпанска дома девојки кои сакаат да предизвика малку драма од време на време.За сите Chicanas, тука е дизајнот кој сакате да се носат за време на викендите, додека крстарење на булевар.Совршен за куќа партии & хип хоп љубители.Latinas се обединат!Овој кул Мексиканската култура и шпанска дизајн во стариот, така англиски е она што сакате да биде облечен во предниот дел на домот девојки и момчиња.Го прави за сладок подарок и порибување stuffer за вашиот Chicana дама.Смешни прекар за пријатели и дома девојки.Оваа Guera Chola Chicana Мексиканската Американски Гордост Шпанска Америка предмет е дизајниран од страна на CRUDO.

Главните карактеристики

Избор на клиент