.

.

[5 Pack] BESTTEN Монако Современа Високо Крајот Приватност Врата се Справи со Отстранлив Latch Плоча, Сите Метални Плоштадот Спални Бања Рачката на Вратата за Комерцијални ?

[5 Pack] BESTTEN Монако Современа Високо Крајот Приватност Врата се Справи со Отстранлив Latch Плоча, Сите Метални

DEN 2519.76

Пристапност
Во достапна форма

Отстранлив latch плоча за врати со круг latch дупки, кои не биле влезот за правоаголник плочи.Заштедува време, на нова инсталација.Сите метална конструкција за приватност на рачката на вратата во собата со мат црна заврши.За спалната соба, бања, итн.Лесно отклучен користење на монета или со шрафцигер.Се вклопува 2-3/8" – 2-3/4"(60-70mm) backsets и врата дебелина од 1-3/8" да 1-3/4"(35-45mm).Реверзибилна рачка дизајн се вклопува и десната рака и левата рака врати.ANSI одделение-3. 5 година механички и заврши гаранција.Во елегантни и модерни Монако дизајн ви овозможува да го надградите најновата во внатрешноста стил.На electroplated заврши е модерен и тешко носи за да изгледаат одлично за годините што доаѓаат.На стабилна сите метална конструкција вклучува цврст метал лост, челик latch и тешки челик решетката и cam механизам со појачани челични компоненти, обезбедувајќи извонредна сила и издржливост.Лост е реверзибилна да се вклопи и десно и лево-му врати.На прилагодливи latch дизајн се вклопува во речиси сите стандардни врати.Приватноста лост лесно да се заклучи и отклучува од внатре со палецот-пак (нема копче е потребно).Може да се отклучи од надвор користење на монета или со шрафцигер.Сите овие карактеристики се додаде до врата лост сет на сигурен квалитет, стил, и долговечност во својата класа.

Главните карактеристики

Избор на клиент