.

.

Zsxdc 80 Парчиња Мала Бела Хартија Конус Чаши Фармацевт Чаши Восок Обложени Leakproof Конус Хартиените Чаши Избричи Мраз Чаши за Избричи Мраз, Канцеларија Вода Ладилници, ?

Zsxdc 80 Парчиња Мала Бела Хартија Конус Чаши Фармацевт Чаши Восок Обложени Leakproof Конус Хартиените Чаши

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Снег Конус Чаши големина : 10×7×7cm/ 3.9×2.75×2.75 инчи,секоја со капацитет од 4.5 унца.Право на јачина на звук за да ги задоволат вашите сладолед потреби.Материјал : овие снег конус чаши се направени од хартија,внатрешната површина обложени со восок, течни не ќе тече надвор, остатокот увери да се користи Материјал : овие снег конус чаши се направени од хартија,внатрешната површина обложени со восок, течни не ќе тече надвор, остатокот увери да го користите.Расположливиот снег конус чаши : пакет на 80 бела конус, чаши, тоа е совршен за како пијалак чаши, избричен Мраз чаши, чаши вода и повеќе.Убаво партија услуги : снегот конус чаши се идеални материјали за базен партии и роденден партии,одлична за СКАРА, и сл.Подобрување на рацете на способноста : вие не може да се направи сладолед пијалаци со вашите деца и да подготви слатки дизајни на хартија конус чаши.Исто така, може да се користи како за пиење чаша, заштита на животната средина, погодно.

Главните карактеристики

Избор на клиент