.

.

Smittybilt 76750D SRC Класичен Задниот Браник со D-Прстен Месеци и Окови за 1976-2006 Jeep Wrangler TJ/YJ/ЗАБ

Smittybilt 76750D SRC Класичен Задниот Браник со D-Прстен Месеци и Окови за 1976-2006 Jeep Wrangler TJ/YJ/ЗАБ

DEN 1478.40

Пристапност
Во достапна форма

Класичен рок роботот дизајн за Џип TJ, YJ и ЗАБ обезбедува заден крај за заштита и Класа IIII оценет hitch.Тешки 3/16" ладно валани челик, со текстура црна прав обложени заврши.Не бара дупчење или модификации кои директни топ-на инсталација.Браник исто така, се достапни без D-прстен месеци (76750 D).Браник исто така се достапни со вграден замав далеку гуми превозникот (76651/76651 D).Гуми превозникот не може да биде инсталиран одделно на 76750 D.

Главните карактеристики

Избор на клиент