.

.

Kwikset Lido Сала/Плакарот Рачката во Венецијанскиот Бронза

Kwikset Lido Сала/Плакарот Рачката во Венецијанскиот Бронза

DEN 719.28

Пристапност
Во достапна форма

Kwikset Потпис Серија.За употреба на внатрешни врати не бараат заклучување функционалност, како што се ходникот или плакарот врати.Се одликува со прилагодливи latch за да ги собере сите стандардни вратата препарати.АДА Согласност.ANSI/BHMA одделение 2 сертифицирани.Карактеристики целосно прилагодливи latch за да ги собере сите стандардни вратата препарати.ANSI/BHMA Одделение 2. Целосно е реверзибилна рачката се вклопува и десната рака и левата рака врати.Цел живот механички и заврши гаранција.Опис на производот Чекор до дизајнер стилови кои се занимаваат со безбедност со Kwikset потпис серија производи.Домот копчето од lido надополнува голем број на домови и прави стилски дизајн изјава.Овој пасус knob/рачката е најдобар се користи за внатрешни работи сала плакар и апликации каде не заклучување е потребно.На knob/рачката е реверзибилна и месеци на двете лево и десно раце врати.На венецијански бронза заврши рака-протри да се открие уникатната бронза нагласува и обезбедува богата и топло дополнување на производот стил.Од Производителот Како лидер во оваа индустрија, Kwikset има обезбедено доверливи безбедност за над 60 години и стана синоним за безбедност, мир на умот, стил, и иновации.Домот копчето од Lido надополнува голем број на домови и прави стилски дизајн изјава.На Венецијански Бронза заврши рака-протри да се открие уникатната бронза нагласува и обезбедува богата и топло дополнување на производот стил.Овој пасус рачката е најдобар се користи во внатрешноста сала плакар и апликации каде не заклучување е потребно.Лост е реверзибилна и месеци на двете лево и десно раце врати.

Главните карактеристики

Избор на клиент