.

.

Орегон 579810 20 VersaCut Бар и 21BPX .325 Синџир Колосек, Видов Синџири Combo

Орегон 579810 20 VersaCut Бар и 21BPX .325 Синџир Колосек, Видов Синџири Combo

DEN 1664.40

Пристапност
Во достапна форма

21 BPX078 G Видов Синџир - Теренот : .325" Мерач : .058", се Вози Линк Грофот : 78 - 208 VXLGK095 20" стандард-kerf бар карактеристики долг нос радиус за повеќе апликации.Бар Планината се користи во одберете Alpina, Занатски, Dolmar, Efco, Fairmont Хидраулични, GIO, Husqvarna, Jonsered, Makita, Maruyama, Mc Culloch, Olympyk, Партнер, Пионер, Poulan, Црвена Max, Самостојна, Стенли, Танака пили.Орегон lubritec дизајн држи вашиот синџир и водич Бар Подмачкана, за помалку триење и продолжената употреба.За видов Големини до 62 кз.Оваа 20" водич бар & синџир комбинација карактеристики контрола намали 21 Bpx .325" видов синџир & versacut водич бар идеален за професионалци кои се сече со различни апликации.Контрола намали видов синџир карактеристики ниски вибрации, микро длето секачи кои имаат мали-радиус на работното агли за одлични перформанси и лесно одржување.Versacut водич барови се стандардни-kerf барови кои се карактеризираат со голем Радиус на носот & се дизајнирани да се изврши во широк спектар на професионални апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент