.

.

BioSwiss Деца Bandaids - Авто-Лепливи Завои најголемиот Дел Шарени Смешно Симпатична Дете Девојки и Момчиња, Возрасни Прва Помош, Новина Замолчени Подарок 100pcs (Избрани 100 Pack

BioSwiss Деца Bandaids - Авто-Лепливи Завои најголемиот Дел Шарени Смешно Симпатична Дете Девојки и Момчиња,

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Овие симпатична завои се Долготрајни, Дише, Стерилни, Флексибилни, со не држи подлога во центарот за примена на антибиотска крем и заштита на повреда.Достапни во тони симпатична дизајни како што се Диносаурус, Сланина, Еднорог, Сирена, Taco, Emoji, Шеќер Черепот, Пица, Cupcake, Крофна, Кошарка, Бејзбол, сладолед Конус, Ананас, Авокадо и многу повеќе!.Носат овие око-пукање, еден од еден вид завои со доверба!Безбедно и Забава за Деца, Возрасни, Мажи, Жени, Foodies, Роденден Изненадување, Замолчени Подарок, Голема Бела Слон Подарок или Порибување Stuffer!.Се чувствуваат безбедно на Bioswiss Начин!Ние сме биле со гордост имајќи безбедна и заштитена од бактерии и инфекции за повеќе од 20 години.Донесе малку возбуда во вашиот booboos!.Земете го вашиот завои насекаде со удобен и симпатична пакување.За Патување, во движење, Автомобил, Летен Камп, Кампување, Прва Помош, Медицина Кабинет, и Дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент