.

.

FNJ Моторни Камион Седиште Перница, Мемориска Пена Седиште Покритие за Камион, Дизајн за Целосна Големина Камион и SUV

FNJ Моторни Камион Седиште Перница, Мемориска Пена Седиште Покритие за Камион, Дизајн за Целосна Големина Камион

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

【2 во 1 Удобно + Заштита】2 во 1 дизајн е уникатна карактеристика на нашиот камион седиште покрива.Перница и седиште покрие 2 во 1; Удобно + Заштита се комбинираат заедно, што е голема вредност за избор!На 360° завиткување ивица дизајн заштитете го вашиот седиште од прашина, абразија, и вовлекување, обезбедување на клиент со повеќето удобно возење на животната средина. 【Повеќето Удобно Мемориска Пена】Ова е нашиот најистакнатите функција, супериорен во однос на другите седиште покритие за камион достапни на пазарот.Нашето внатрешно јадро е составено од висока густина мемориска пена, која го прави седиштето поудобно, ги ублажува притисокот на sciatic нерв, и се обезбедува на возачот со најголема удобност и релаксација во текот на долги патувања или секојдневно патување. 【Премиум Квалитет Трајни Leatherette】Овој камион седиште покрие користи премиум синтетички/СТП кожа материјал за да се заштити вашето седиште, седиште од секојдневно носат и солза, го продолжи животот на вашиот седиште.Абразија-отпорни, нечистотија-отпорни, suite за сите сезони и лесно да се чисти.Не се лизга гумени долната, со силна адсорпција, обезбеди седиште перница покрие останува во место, додека во и надвор и нема да го оштети вашиот седиште. 【 Специјален дизајн за целосна големина камион 】Нашите ергономски дизајниран камион седиште покрие со екстра широк големина(22 W x 21 D), погоден за 95% полна големина камион и полна големина SUV.За да се обезбеди snuggest одговара, ве молиме да се измери вашиот седиште големина и да се споредат нашите седиште покрие големина пред да нарачате.Инсталацијата е едноставна, само е потребно помалку од 2 минути.И ќе не влијае на користењето на seatbelt токи. 【Услуги на клиентите Политика】Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти со задоволни и пријатен шопинг искуство.Ние и ветуваме ако имате било какви прашања поврзани со нашите производи, ние ќе го реши прашањето во рок од 24 часа додека не се целосно задоволни.Вашето задоволство е наша најголема мотивација.

Главните карактеристики

Избор на клиент