.

.

Leidfor Кафе Патување Кригла со Завртка Капак, Вакуум Изолирани Гимнастик се Задржи Топло и Ладно Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Термички Првенство Истури Доказ 17 о

Leidfor Кафе Патување Кригла со Завртка Капак, Вакуум Изолирани Гимнастик се Задржи Топло и Ладно Двоен Ѕид

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

[БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ]:Храна-одделение двоен ѕид висок квалитет 18/8 нерѓосувачки челик кафе со BPA free капакот го спречува луѓето од било какви потенцијални хемиски повреди во текот на пиењето.Добро конструиран и изграден за да трае, а вистинскиот избор за надворешна 5.3" × 2.76".Храна одделение материјал : 18/8 нерѓосувачки челик внатрешни работи & надворешен храна одделение PP капак ЕУ стандард силиконски прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент