.

.

Колумбија Момчиња Во Прав Лајт Маскирани Јакна

Колумбија Момчиња Во Прав Лајт Маскирани Јакна

DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма

ТОПЛО ИЗОЛАЦИЈА : Нашиот потпис Thermarator 100% полиестер изолација држи момчиња екстра топло време зиморничав дена. подготвени да им помогне да се земе зима од страна на невреме
 Заврши со аспиратор и мека брадата стража, архивиран страна џебови за да се задржи предмети безбеден, додека drawcord прилагодливи полите чува на ладно заклучен надвор, со што за совршено се вклопуваат за активните млади.Бура-Лајт ДП II 100% полиестер, Omni-Топлина™ Рефлексивни поставата 100% полиестер, Thermarator™ 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент