.

.

EASTON ЕЛИТА X Бејзбол Catchers Шлем, Мат Боја, 2021, големо Влијание на Апсорпција Пена, Влага Wicking BIODRI лагер, Висока Отпорност на ABS Школка, Челичен Кафез, NOCSAE Одобрени

EASTON ЕЛИТА X Бејзбол Catchers Шлем, Мат Боја, 2021, големо Влијание на Апсорпција Пена, Влага Wicking BIODRI

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Црна челик кафез дизајниран со рамен блискиот бар за зголемување на видливоста.ABS пластика школка со стратешки струење отвори.Кадифен завиткани соочи со дише воздух мрежа и Bio Dri влага wicking ткаенина на челото.Ергономски брадата првенство дизајн овозможува подобро се вклопуваат и комуникација.Пренослив и перат челото и брадата влошки.EASTON ЕЛИТА X Catcher е Шлем, Мали, Мат Црна боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент