.

.

JIANFCR Професионални Фризура Нозе Ултра-Тивка Electricsb Сребро.

JIANFCR Професионални Фризура Нозе Ултра-Тивка Electricsb Сребро.

DEN 2234.64

Пристапност
Во достапна форма

*ЧЕШЛАЊЕ НОЖЕВИ:Trimmers се направени од керамички и титаниум да се обезбеди безбедност, без да се губи својата острина и ефикасно средување на косата.Керамички ножеви се секогаш остар, нема да рѓа, и нема да се загрее. *НИСКО ниво на БУЧАВА И НИСКИ ВИБРАЦИИ:маша само може да се направи ниска квичат, и кога ќе се намали вашата коса, ти не се плашиш вашата .Ниско ниво на бучава може да ви помогне да го смири вашиот , што го прави процесот полесно чешлање, и ниски вибрации нема да се плашиш. *БЕЗБЕДНО И ВОДООТПОРЕН : Водоотпорен одделение, подобрени водоотпорен третман, може да се чистат телото и да се направи коса полесно да се организираат. *ДИЗАЈН:Trimmers ви овозможува да се движи слободно во било која насока.Оваа електрични ножици е полнење.Помала од други ножици, што го прави полесно да се справат и подобро средување на косата околу вашите уши. *ТОА Е МНОГУ ПОЕВТИНО ОТКОЛКУ ЕДНА СРЕДБА СО КОЗМЕТИК.Можете лесно да ги отстраните вашата јакна дома.На долг рок, ова електрична clipper може да се спаси повеќе евтини коса clippers и помалку енергија.име на производ : производство на електрична коса clippers;напон моќ : 110-240v/10w;капацитетот на батеријата : 2500ma;време на полнење : 3 часа;користење време : 6 часа;пакување спецификација : 0.678 kg/21.7*12.8*7.8 cm;сечилото материјал : не ' рѓосувачки челик сечилото;карактеристики на производот : опремен со 6 групи на граница чешли, lcd дисплеј моќ, силна моќ;производ листа : домаќинот + 6-парче сет на граница чешли (1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13mm) + европскиот стандард адаптер / американски стандарден полнач / usb полнење кабел + англиски јазик прирачник + чистење со четка.

Главните карактеристики

0.678kg/21.7*12.8*7.8 cm; :
Избор на клиент