.

.

Хајнц Природни Жолта Синап (12 кт Пакет, 8 мл Шишиња)

Хајнц Природни Жолта Синап (12 кт Пакет, 8 мл Шишиња)

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Дванаесет 8 мл.шишиња на Хајнц Жолта Сенф.Хајнц Жолта Сенф испорачува совршен баланс на вкус и танг.Нуди густа и богата со вкус што се очекува од Хајнц.Содржи 0 калории по порција.Направени со 100% природни состојки, вклучувајќи #1 одделение сенф семе.Додадете tangy сенф вкус да хамбургери, топли кучиња и сендвичи.Полни сенф доаѓа во удобен и лесен-за-користење превртена стискаш шише.Уверение Кошер сенф.Полни сенф доаѓа во удобен и лесен-за-користење превртена стискаш шише.Уверение Кошер сенф.Големина : 8 Унца (Пакување од 12).

Главните карактеристики

Избор на клиент