.

.

Амазон Essentials Момчиња Памук Екипажот Салата Чорапи

Амазон Essentials Момчиња Памук Екипажот Салата Чорапи

DEN 295.20

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Бела Со Боја Мрачно : 57% Памук, 20% Полиестер, 20% Најлон, 3% Elastane; Toe : 69% Памук, 20% Полиестер, 9% Најлон, 2% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Акции на-мора да има основите со овој пакет на чорапи кој мека, премија памук.Големина 2 T-3 T одговара на Деца чевли големини 5-8, Големина 4 T-5 T одговара на Деца чевли големини 8-11, Мала Големина одговара на Големите Момци' чевли големини 5.5-8.5, Средна Големина одговара на Големите Момци' чевли големини 9-2.5, Големина Големи одговара на Големите Момци' чевли големини 3-10. Удобноста врвот, полн тери перница за удобност и влага управување.Засилен ѓон за зголемување на издржливост.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Најважен е она што треба да се облека за вашите малечки во прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека.Нашата линија за деца " мора да се haves вклучува атмосфера fleeces и oh-така топло puffer јакни да ги задржи комплет до кога температурите се откажат, како и униформа-подготвени панталони и поло маици.Во согласност големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на родител-одобрени стандарди за квалитет и удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент