.

.

Kastar 25.2 V 4200mAh Литиум V1102 Замена на Батеријата за Dyson V11 Заврши Екстра, Dyson V11 Апсолутна Екстра, Dyson V11 Меки Екстра, Dyson V11 Животно, Dyson V11 вртежен момент Големина Cordless Правос

Kastar 25.2 V 4200mAh Литиум V1102 Замена на Батеријата за Dyson V11 Заврши Екстра, Dyson V11 Апсолутна Екстра,

DEN 2327.76

Пристапност
Во достапна форма

【Батеријата Спецификација】25.2 V, 4200m Ah, Литиум-јонска без меморија ефекти.Високо квалитетен материјал како и оригинална батерија.100% одговара Dyson V11 Почиста. 【Компатибилност со】Батеријата Компатибилен со Dyson v11 Батеријата, Dyson V11 вртежен момент Вози Батеријата, Dyson V11 Животинско Батеријата, Dyson V11 Outsize Батеријата, Dyson V11 Заврши Дополнителна Батерија, Dyson V11 Апсолутна Про Батеријата, Dyson V11 Апсолутна Дополнителна Батерија, Dyson V11 Меки Дополнителна Батерија.Батеријата трчање време е слична на оригиналот, дури и трчање време подолго од оригиналот. 【Безбедно Полнење】Со иста големина како на ОЕМ батеријата.Dyson V11 battey замена може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот.Интегриран индикатор за полнење : Стабилен сина значи полнење, light off значи полнење завршен, светкави жолта значи има нешто се случи грешка. 【Сигурен Заштита】Bulit со високо ефикасни полнење систем за да се зголеми V11 полнење на батеријата преку 600 пати,побрзо Полнење.Safe со брза-полнење технологија при обезбедување overcharge,overdischarge заштита,за контрола на температурата и во текот тековната заштита за зголемување на батеријата живот. 【Лесно да се Инсталира】батеријата има ЦРВЕНОТО КОПЧЕ! !Ве молиме да го потврдите модел пред да го купат! !Замена на Батеријата за Dyson V11 Батерија; Карактеристики : Лесно да се инсталира.Копчето за монтажа/демонтажа. 1. Компатибилен со батерија модели : Dyson V11 Dyson V1102 2. Компатибилен со cordless вакуум модели : Dyson V11 Заврши Екстра Dyson V11 Апсолутна Екстра Dyson V11 Меки Екстра Dyson V11 Животинско Dyson V11 вртежен момент Големина ве Молиме Имајте на ум : НЕ за следниве Завртка Верзија НЕ се Компатибилни со : Dyson V11 Целосно НЕ се Компатибилни со : Dyson V11 Апсолутно НЕ се Компатибилни со : Dyson V11 Меки.

Главните карактеристики

Избор на клиент