.

.

Возен Песоци Обновливи Закуска и Натопи Чинии, 10 Парчиња, САД Направен, машина за миење на Садови и Микробранова Безбедно Лични Големина Пластични Divider Чинии, BPA-Free, ?

Возен Песоци Обновливи Закуска и Натопи Чинии, 10 Парчиња, САД Направен, машина за миење на Садови и Микробранова

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Сет вклучува 10 обновливи цврсти пластични divider чаши.Произведено ВО САД : Топ рек машина за миење садови безбедно храна одделение полипропилен пластика; Microwavable чинии, Секој сад мерки 5 ¾ "долг од 5 ¾ "широк од 2.5" висока.ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : Лични големина на сад со divider; Главна дел има 2 чаши, помал дел има ½ чаша на врвот на rim.Мора да имаат ужинка објект за : помфрит/ketchup, мезе, колачиња/млеко, чипс/салса, pistachios, сосови, овошје, житарки, сладолед, pretzels и сите топла или ладна закуски; Прави одлична sorter/divider за занаетчиски предмети за уметност и DIY проекти.ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА : Нашите лични големина чинии се shatterproof, пауза-отпорни, лесно да се чисти и пластовидно да се зачува простор.Одлично за партии и секојдневниот домашна употреба од гледање на вашата омилен филм или игра да читате книга.ДОВЕРЛИВ БРЕНД 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАЊЕТО : се надеваме дека љубовта на нашите производи, колку што тоа го направи, но ако поради некоја причина не сте задоволни од вашето купување, едноставно да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право.Сад мерки 5 1/2" долго x 5 1/2" широк x 2 1/2" висока.BPA-Free.Произведено во САД.Користете го вашиот Оброк s по-училиште закуски, филм ноќ snacking, надвор од патио закуски, покрај базенот snacking, каде и да одите, тие можат да одат премногу.Направете го ваш личен снек сад, или споделување.Пустините заслужуваат сосови, премногу.Намокрите колачиња со млеко, вашиот pretzels во сладолед, вашата јаболка во карамел сос, вашиот плод во јогурт натопи.Двојно задоволство кога ќе се натопи вашиот пустината!.Овие чинии се микробранова безбедно, па ако треба да се загрее вашиот натопи, или вашиот оброк, можете да се чувствуваат слободни да нежно се загрее во микровална печка.Убав погодност за marinara сос, сирење сосови, топло карамел, и многу други сосови.

Главните карактеристики

Избор на клиент