.

.

BESPORTBLE Barbell се Справи со Бар Тешки Т Бар Мртвите Лифт Barbell Бар Назад Влечење Опрема Алатки за Професионален спортски сали

BESPORTBLE Barbell се Справи со Бар Тешки Т Бар Мртвите Лифт Barbell Бар Назад Влечење Опрема Алатки за Професионален

DEN 2251.20

Пристапност
Во достапна форма

Мулти-функционален дизајн, тоа може да се направи многу работни места за вас, многу практични.Во комбинација со barbell, ќе може да ја заврши на barbell обука.Нашите barbell бар би можело да трае за долгорочни, трајни доволно.Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели кои ужива фитнес, тие ќе ви се допадне.Нашите barbell бар е, високи перформанси, но цената е повеќе разумни.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, трајни, но прифатлива barbell бар?Дали сте во потрага за здрав, сигурен barbell бар тоа може да се направи повеќе работни места и служи за долгорочно?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашата практична barbell бар мора да ги задоволи потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики-Боја : Црна-Материјал : челик-Големина : 18.00 X7.00 X6.00cm 7.07 X2.75 X2.36inch - Нашите barbell бар е, високи перформанси, но цената е повеќе разумни.- Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели кои ужива фитнес, тие ќе ви се допадне.- Мулти-функционален дизајн, тоа може да се направи многу работни места за вас, многу практични.- Во комбинација со barbell, ќе може да ја заврши на barbell обука.- Нашите barbell бар би можело да трае за долгорочни, трајни доволно.- Боја : Црна.- Големина : 18 X7 X6cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Barbell Бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент