.

.

Голем Шише за Вода со Слама Прилагодливи Рака, 44 МЛ /1.3 L Еднократно Waterbottle со Snap Заклучување на Течење-Доказ за Одење Велосипедизам Пешачење Кампување Патуваат Секо?

Голем Шише за Вода со Слама Прилагодливи Рака, 44 МЛ /1.3 L Еднократно Waterbottle со Snap Заклучување на Течење-Доказ

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

【Еден Капак, Две Пиење Начини】Нашите шише за вода за патување дизајниран со 1 капак за 2 различни пиење начини.Можете или да уживаат во еден убав голема голтка или истури-доказ пие со слама.Широко устата, го прави лесно да се вчита коцки мраз или овошје парчиња.Погоден за Лето на отворено патување, кампување, планинарење или дури и дома и во канцеларија. 【Безбедна & Течење-Доказ Капа】вода шише капаче дизајниран со тока за заклучување кој може да се отвори со притискање на едно копче.Тоа цврсто затворена со гумени прстени наопаку за да се спречи било какво истекување и прашина, што ќе ви овозможи да уживате во вашето време додека работат или вршат без да се грижите вода spills надвор. 【Удобен за Носење Во движење】Нашите шише за вода опремени со трајни јаже, врвка дека е цврсти доволно да го поддржат кога целосна додека ви овозможи или да ја обеси на вашето рамо или да се носат на рака со силиконски се справи.Рака е прилагодлив во големина и може да се отстрани, како сакате. 【Голем Капацитет & Квалитет Направени】44oz голем капацитет може да се осигура дека ќе уживате во целина шише вода, без потреба често да додадете вода.Лесно да ги исполни вашите дневни хидратација цели.Направени на квалитет на ПЕТ пластика која е BPA free, лесни, без мирис и не е лесно да попуштат. 【Добиете Вашата Дневна Вода Доза на Полесен Начин】Пиење доволно вода е многу полесно кога ќе имаме шише за вода на рака.Подарок тоа и импресионира вашите пријатели и семејство со неговата светла боја и свеж изглед.Престојуваат хидрирани е од клучно значење за вашето здравје и благосостојба.Боја : Розова.

Главните карактеристики

Избор на клиент