.

.

KUAIZI Спортски Приклонуваат Одбор на Мускулите Нога се Водат Стенд-ап Водат Auxiliaryboard Теле Водат Одбор Рамнотежа Плоча Против Пролизгување се Протега Одбор

KUAIZI Спортски Приклонуваат Одбор на Мускулите Нога се Водат Стенд-ап Водат Auxiliaryboard Теле Водат Одбор

DEN 568.56

Пристапност
Во достапна форма

Точка Име : Теле Носила.Материјал : ABS.Максимален Капацитет : 200 KG.Големина : 31x28x10cm.Пакетот Вклучува : 1 x Теле Носила.Пакетот Вклучува : 1 x Теле Stretcher Size : 31x28x10cm Max Капацитет : 200 KGMaterial : ABSItem Име : Теле Stretcher Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент