.

.

Круг калено стакло услуга одбор, 360 ° rotatable големи мрзливи Сузан плочата, експлозија-доказ, висока температура отпор, безбедносни и анти-rollover

Круг калено стакло услуга одбор, 360 ° rotatable големи мрзливи Сузан плочата, експлозија-доказ, висока температура

DEN 1329.60

Пристапност
Во достапна форма

Производот е направен од високо-квалитет (12mm) калено стакло.На трпезариска маса лента е стабилна во ротација, 360 ° може да се ротира, отпорни на високи температури, експлозија-доказ, не-токсични и еколошки и може да се користи подолго.Производот е подложен на повеќе процеси, целата е полиран, и на рабовите се подмачкано, така што вие нема да бидете во опасност кога јадење со вашето семејство.Висок квалитет на ротирачка база, молчи ротација, помошни тркала може ефикасно да се спречи мрзливи Сузан од тркалање преку, супер товарот, до 300kg.Високо-сила, високи-температура отпорни на калено стакло, вода-отпорни, отпорни на корозија и лесно да се чисти.Цврстина е 3-5 пати од обична чаша, која може да се купи со доверба.Ние поддршка на големо набавки, како и голем број на wholesales ќе уживаат одреден попуст (нашите производи се обезбеди нема причина да се вратат или берза во рок од 90 дена) за да се осигураат дека клиентите можат да купат нивната омилена предмети.Се уште се вознемируваат кога вашето семејство и пријатели се во посета на вашиот дом и ќе са n не уживаат јадења, додека јадење, го Избере нашиот мрзливи Сузан плочата да ви помогне да ги реши вашите проблеми ефикасно.Калено стакло плочата, слободни и флексибилни ротација, ниска ротација на бучава, лесен за користење, нема форумот, многу погодна за ручек и вечера.Карактеристики : Заоблени ивици дизајн, мазна, хумано, се избегнува гребнатини и безбедно користење На помошни тркала спречите превртување, шасијата има добра стабилност и е безбедно за употреба.Име на производ : Мрзливи Сузан Плочата Дебелина : 12mm (четири стилови) Материјал : калено стакло + база Применливи простор : ресторани, хотели, кујни, училишта, куjни, итн.забелешка : не се погоди или хит на стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување.Не користите корозивни течности да ги стакло површината за да се избегне оштетување на сјај. ☺Ако имате било какви прашања или ви се потребни совети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со квалитетни решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент