.

.

Maxmartt Пила Масло Пумпа Oiler Одговара за Husqvarna 345 340 350 351 353 346 Пила Делови

Maxmartt Пила Масло Пумпа Oiler Одговара за Husqvarna 345 340 350 351 353 346 Пила Делови

DEN 294.00

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет на пила пумпа за масло.Направени од премиум материјалот, кој обезбедува максимална издржливост.Лесна инсталација, совршен натпревар за оригинална опрема.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Одговара за Husqvarna 345 340 350 351 353 346 Пила. 100% сосема нов и висок квалитет на пила пумпа за масло.Направени од премиум материјалот, кој обезбедува максимална издржливост.Лесна инсталација, совршен натпревар за оригинална опрема.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Одговара за Husqvarna 345 340 350 351 353 346 Пила.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Metal
Color:
As shown in picture
Size:
Approx. 6cm / 2.4in
Fitment:
Fit for Husqvarna 340 345 350 351 353 346 Chainsaw :
Package list:
1 * Oil Pump :
1. Please check the size for compatibility before ordering it. :
Избор на клиент