.

.

XIANG RUI Отпор Бендови Поставите Митинг Јаже, Мултифункционални Вертикален Скок Тренер Отскокнување Тренер за Агилност, Сила Брзина Фитнес Кошарка, Одбојка Фудбал

XIANG RUI Отпор Бендови Поставите Митинг Јаже, Мултифункционални Вертикален Скок Тренер Отскокнување Тренер

DEN 1264.80

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи ремени и глуждот ремени се погодни за повеќето луѓе.Широк Applicatipn : За вертикална отскокнување, брзина и агилност обука.Мека латекс материјал, удобно, удобен и сигурен за користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент