.

.

Sandvik Coromant 2P342-1905-CMA 1740 CoroMill Plura Солидна Карбид Плоштадот Рамо Крајот Мелница, 0.75 Сечење Дијаметар, 1.625 Длабочина на Сечење, 4 Должина, 19.05 mm месо тело, Цилиндрични 0.750 (Па?

Sandvik Coromant 2P342-1905-CMA 1740 CoroMill Plura Солидна Карбид Плоштадот Рамо Крајот Мелница, 0.75 Сечење

DEN 12544.08

Пристапност
Во достапна форма

Директно, центар намали.Мелничката Алатки Солидна Карбид, стандард.Солидна Карбид Крајот мелници.Инчен дијаметар на сечење 0.75" (3/4) (19.05 mm) за пред-обработка и доработка Солидна Карбид Крајот мелници Алатка Стил Код 2 P342-CMA (ИНЧИ) Цилиндрични месо тело Пакување од 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент