.

.

Паркер 51 Ballpoint Пенкало | Полноќ Сина Барел со Хром Намали | Средна Точка со Црно Мастило Рефил | Подарок Кутија

Паркер 51 Ballpoint Пенкало | Полноќ Сина Барел со Хром Намали | Средна Точка со Црно Мастило Рефил | Подарок

DEN 1513.92

Пристапност
Во достапна форма

Паркер 51 е модерен се на оригиналната икона еднаш hailed како "светот е најбараниот' прв започна во 1941 година. Издржливи сјајни Полноќ Сина скапоцен смола барел и нерѓосувачки челик капа со паладиум заврши скратува и потпис ПАРКЕР стрелка клип.Пресврт-акција медиум совет ballpoint пенкало е опремена со голем Quink Flow рефил за оптимален проток и мазна пишување.Придобивање Паркер е стручност за супериорен craftmanship.Единствена сепак софистицирани подарок, вашиот Паркер 51 ballpoint пенкало е претставен во премиум ПАРКЕР подарок кутија со црно мастило рефил.Стил : Топката Точка | Боја : Сз.

Главните карактеристики

Избор на клиент