.

.

TOMNK 50pcs 6 Инчен Бела Пекарница Кутии со Прозорецот Cookie Кутии Десерт Кутии, Кутии за Колачи Јагоди Cupcakes Чоколадо Muffins Крофни и Партија Корист 6x6x3 Инчи

TOMNK 50pcs 6 Инчен Бела Пекарница Кутии со Прозорецот Cookie Кутии Десерт Кутии, Кутии за Колачи Јагоди Cupcakes

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

СУПЕР ВРЕДНОСТ утврдена : 50 компјутери исклучителна cookie кутии со прозорецот.големината на секоја кутија е 6 x 6 x 3 инчи.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : кутијата има транспарентен прозорец да се прикаже вашите вкусни колачиња, трифли, колачи, cupcakes, колачи, бисквити и сл.Правење на вашиот подароци тешко да се одолее.ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие пекарница кутии се изработени од еколошки храна одделение хартија, и тие се цврсти и издржливи.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : колачето кутија е рамен и пред-укината за лесно собранието.Лесно да се размонтираат и продавница за подоцнежна употреба.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Овие домот пекарница кутии се одлични за да се користи како креативен подарок за вашите гости во секој случај, роденден партии, свадба, празнување, а исто така може да се користи за да се продаде и прикаже вашиот печење креации. 50 компјутери исклучителна пекарница кутии со windows.Големината е 6 x 6 x 3 инчи, погоден за печива, како што чоколадо и јагоди, крофни, cupcakes, мали колачи, бисквити, пити, колачи, muffins, итн.Нашите пекарница кутии се направени од високо-квалитет картон, хартија е собрани од одржливи шуми.Се приклучат на рацете со TOMNK да се заштити нашата планета.Прозорецот форма се смета за подобрување на дизајнот од страна на TOMNK тим, правење на вашиот пакување изгледа повеќе интересни и елегантен.И транспарентен прозорец се направени од храна одделение безбедно ПЕТ пластика, која може да се користат со доверба.На хартија во кутија со прозорецот е многу елегантен.Тоа може да бидат облечени за свадби, бебето тушеви, Денот на Вљубените, роденден партии, Божиќ и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент