.

.

MroMax Вратата Слајд Latch Заклучување 5.28-инчен Железо Безбедност Барел Гром во Црна 5Pcs

MroMax Вратата Слајд Latch Заклучување 5.28-инчен Железо Безбедност Барел Гром во Црна 5Pcs

DEN 254.16

Пристапност
Во достапна форма

[МАТЕРИЈАЛ] - Направен од железо материјал,спреј бои заврши, корозија-отпорни и трајни производи за употреба. [SIZE] -5.28" (134mm) долго, 1.39" (26mm) широк.На latch големина детали биле означени во слика, ве молиме погледнете на сликата пред да купите. [INSTALL] - Само завртка во, лесно да се инсталира и да ги одржува.Може слободно да се инсталира од различни агли. [ПРИМЕНА] - Корисно за врати, градите, кабинети, дрвени wickets, прозорци, огради, kennels, бања, спална соба, бар. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 5 x Барел Гром Latch (Монтажа завртки не се вклучени). - Изградени од железо материјал,спреј бои заврши, корозија-отпорни и трајни производи за употреба. - За врати и прозорци кои бараат поголема безбедност.Може да се качи или вертикални или хоризонтални. - Употреба на вертикална, хоризонтална, левата или десната рака апликации. - Во вертикална употреба, бразда-во случај да има гром во заклучена позиција Дизајнирани за безбедност апликации на лесни врати, градите и кабинети.Спецификација : Материјал : Железо Крај : Спреј Бои Телото Големина : 134m x 26mm/5.28" x 1.39" (L*W) Пакет Содржина : 5 x Барел Гром Latch.

Главните карактеристики

Material:
Iron
Finish:
Spray Paint
Main Body Size:
134m x 26mm/5.28 x 1.39 (L*W)
Package Content:
5 x Barrel Bolt Latch :
Избор на клиент