.

.

MroMax Вратата Гром Latch Алуминиум Легура Безбедност Автоматски Прозорец Портата Пролет Отскокнување Заклучување 4pcs (Brown)

MroMax Вратата Гром Latch Алуминиум Легура Безбедност Автоматски Прозорец Портата Пролет Отскокнување Заклучување

DEN 1068.00

Пристапност
Во достапна форма

[SIZE] - 1.61" (41mm) долго; 0.91" (23mm) Ширина ; Алуминиумска легура, спреј во боја. [ПРИМЕНА] - Погоден за врата одредување, прозорец одредување, приколка вратата одредување, кафез врата или прозорец одредување, итн. [INSTALL] - се Користи крстот шрафцигер да се стегне.За потешко дрво, препорачливо е да се направи мала дупка пред да ја инсталирате.Може слободно да се инсталира од различни агли. [Забелешка] - не користете чекан да се инсталира директно.Завртки не е вклучена во пакетот. [Предност] - Автоматска врата болт, пролет-натоварени, се повлече прстен отскокнување. 1. Погоден за на врата одредување, прозорец одредување, приколка вратата одредување, кафез врата или прозорец одредување, итн. 2. Главните компоненти се изработени од алуминиумска легура, која е цврст и издржлив.Појавата усвојува прскање технологија. 3. Лесна инсталација, со три дихтунзи од различна дебелина, инсталација може лесно да се прилагоди на позицијата на гром и тока во хоризонтална рамнина.Постојат неколку бои за да изберете од.Земете сребро-тон како пример на производ екранот.Во некои ограда врати, или кафез врати, дневно и во од, на фреквенцијата на употреба е релативно висока, можете да инсталирате нашите пролет брави, заштеда на време да се отвори и затвори рачно.За некои прозорци, особено оние кои се заклучени со обичните гром latch секојдневно, може да се сметаат менување на гром latch со пролетта, што не е лесно да ' рѓа, се попогодни од прирачникот оние, и е потребно подолго време да се користи.Тоа е лесно да се инсталира и има различни бои, кој е практичен и убава.Секојдневно се вратите и прозорците, особено на некои повисоки windows на вратата, обично треба да се отвори и затворен со помош на стол или скала.На многу места може да биде заменет од страна на пролет брави, кои се пролет-натоварени и не треба да бидат напорни да ги затвори.

Главните карактеристики

Избор на клиент