.

.

Вода Jug 2.2 L Голем Спорт, Шише за Вода Голем Капацитет Leakproof Сад BPA Free Пластика со Сметководствената Јамка Фитнес за Кампување Обука Велосипед Пешачење Салата Отворен

Вода Jug 2.2 L Голем Спорт, Шише за Вода Голем Капацитет Leakproof Сад BPA Free Пластика со Сметководствената

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

????【Голем Капацитет】Спортски шише за вода 2.2 L ќе се сретнат со вашиот нормален потребите за вода на ден и да ви помогне подобро да ги следи вашите вода доза.Нивото на водата е лесно да се прочита преку мерни скали на полу-проѕирно шише.Отворање на врвот е совршен за пополнување на шише со коцки мраз, овошје или различни спортски пијалоци. ????【Совршен Leakproof Дизајн】Еден-Чекор Флип Капа како shaker шише капак, ви овозможува да пијат лесно.Капак со силиконски печат, апсолутно 100% leakproof, дури и под жестоко се тресат.Половина литри вода во шише со анти-лизга справи и силни најлон рака им овозможува на салата, шише за вода лесно да се носат и се обесени на секаде. ????【Безбедно т содржат BPA, основни поени или било која друга bisphenols.МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.Нашите шише за вода е направен од високо-квалитет TRITAN материјал кој може да му одолее многу висока и многу ниски температури.Се мијат твоето шише во машина за миење садови и да се ослободи од мувла и нечистотија засекогаш.Широко Се Применува.Совршен за Салата, велосипед, bodybuilding, губење на тежина, кампување, патување, спортот, како и сите други отворено спортови, како и дома и во канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент