.

.

Eleter Жените Зима Топол Капут Качулка Parkas Overcoat Руно Outwear Јакна со Drawstring

Eleter Жените Зима Топол Капут Качулка Parkas Overcoat Руно Outwear Јакна со Drawstring

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

Долг ракав со карактеристики со rib поврзана ткаенината за да го блокираат ветер и снег за подобрување на windbreak. 2 странични џебови за да се задржи вашите мали нешта безбедно или заштита на вашите раце против windy и студен ден.Плус големина Паркови Puffer Јакна со руно Ling, Поштенски и Копче затворање,Две џебови, Прилагодлив Drawstring Половината.јагне волна inside Adjustable Drawstring Половината 2 странични џебови.Долг ракав со карактеристики со rib поврзана ткаенината за да го блокираат ветер и снег за подобрување на windbreak.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Маскирани топло parkas.Аспиратор со екстра мек вештачки јагне обвивка , да ве загрее и го прави јакна повеќе стилски и Classic Adjustable Drawstring Половината, им даде повеќе простор во половината дел и за додворувања се вклопуваат во winterwarm зима паркови јакна одговара за секојдневно носење ,патување, пешачење,патување,скијање,снег денот,на отворено,мора да го имаат во зима.Аспиратор со екстра мек вештачки јагне обвивка , да ве загрее и го прави јакна повеќе стилски и Класичен.Прилагодливи Drawstring Половината.Пред патент.топло зимско палто.Плус големина Паркови Puffer Јакна со руно Ling, Поштенски и Копче затворање,Две џебови, Прилагодлив Drawstring Половината.Копче затворање. 95% Памук, 5% Spandex. 2 странични џебови.2 странични џебови за да се задржи вашите мали нешта безбедно или заштита на вашите раце против windy и ладно day Cleaning Инструкции:Рака мие ПРЕПОРАЧУВАМЕ ,Машина Перат & Хемиско чистење.Долг ракав со карактеристики со rib поврзана ткаенината за да го блокираат ветер и снег за подобрување на windbreak.Рака Мие Само.јагне волна.се чувствува светлината и удобен не гломазна,Јагнешко волна и памук ,мека Руно Наредени,да ги Задржи на топлина во зима.Drawstring затворање.јагне волна внатре.Прилагодливи drawstring половината појас да го блокира резервни простор и да се направи да изгледа тенок одговара.Материјал : 95% памук,5% Spandex.Материјал : 95% памук,5% Spandex.Воена Јакна,2 Големи предната страна џеб да задржи вашите раце топли и практично да ги задржи вашите мали нешта.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата во Сликата внимателно ,да ги Споредиме детали големини со твое пред цел.Чистење Инструкции:Рака мие ПРЕПОРАЧУВАМЕ ,Машина Перат & Хемиско чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент