.

.

MroMax Вратата Барел Болт, од не ' Рѓосувачки Челик за Безбедност Push Копчето Пролет Натоварени Latch 1Pcs

MroMax Вратата Барел Болт, од не ' Рѓосувачки Челик за Безбедност Push Копчето Пролет Натоварени Latch 1Pcs

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

[МАТЕРИЈАЛ] - Направени од не ' рѓосувачки челик, корозија-отпорни и трајни производи за употреба. [SIZE] - 2.36" (60mm) долго, 1.46" (37mm) широк.На latch големина детали биле означени во слика, ве молиме погледнете на сликата пред да купите. [INSTALL] - Само завртка во, лесно да се инсталира и да ги одржува.Може слободно да се инсталира од различни агли. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] - Ниска отпорност на лизгање дизајн за брз заклучување.Притиснете го копчето за да отворите не-допир за да го отклучите екранот, за да се спречи случајно го отклучите екранот на допир., подобрување на оперативната безбедност. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 1 x Слајд Latch Болт (Монтажа завртки сврзувачки елементи не се опфатени тука).Идеален за употреба на врати, гејтс и кабинети, итн.Прекрасна замена за замена на вашите стари или оштетена една.Структура настава : Притиснете го копчето, pop-up го отклучите; повлече црна копче/ прстен за да го заклучите.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, неговата здрав и сигурен доволно за станбени секојдневно користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент