.

.

Зграда Врати & Вратата Хардвер Јамка Стил Пролет Заклучување Барел Завртки за Свлечишта, Гејтс, Врати - 1 Пар

Зграда Врати & Вратата Хардвер Јамка Стил Пролет Заклучување Барел Завртки за Свлечишта, Гејтс, Врати - 1 Пар

DEN 258.00

Пристапност
Во достапна форма

Пролет натоварени јамка стил барел завртки сет од 2. Цинк Позлатен.Долго Pin (долго заклучување) : 1" Отклучен & 1-1/2" Заклучен.Основна Плоча : 1 x 1-5/8".Вклучува 3/4" шрафови за монтажа. 1 пар на јамка стил заклучување барел завртки Завртки вклучени Овие се одлични за свлечишта, портата врати, театар врати, или било кој друг градежен проект.

Главните карактеристики

Избор на клиент