.

.

MroMax Лизгачки Гром Портата Latch, 12-инчен Нерѓосувачки Челик Врата Hasp со Катанец Дупка Сребро 1Pcs

MroMax Лизгачки Гром Портата Latch, 12-инчен Нерѓосувачки Челик Врата Hasp со Катанец Дупка Сребро 1Pcs

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

[МАТЕРИЈАЛ] - Направени од не ' Рѓосувачки Челик, носат-отпорен и издржлив да ја користите. [SIZE] -10.43"(265mm ) долго, 1.50"(38mm ) широк. [ПРИМЕНА] - Идеален за штала врати, надворешна гејтс, барака брави или за плевни и фарми и индустриски апликации.Погодна за двете станбени и комерцијални објекти. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 1 Pcs x Слајд Latch Гром.со завртки.Ние сме посветени да прави сигурни дека ќе љубов купувањето, па ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се направат нештата десно. - Изработени од Нерѓосувачки Челик материјал,тоа е здрав и сигурен доволно за станбени секојдневно користење. - За врати и прозорци кои бараат поголема безбедност. - Идеален за внатрешна заклучување врата, затворен прозорец, фиока или затворен шкафот.Спецификација : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Крај : Полирање на Телото Големина : 265mm x 38mm / 10.43 "x 1.50" (L*W) Пол Дијаметар:13mm/0.51" Пакет Содржина : 1 Pcs x Слајд Latch Гром;со завртки Како да се користи 1. Одберете ја локацијата да биде инсталиран, прикачување на производот и прицврстете ја со завртки 2. Ако лизгачки не е мазна, може да биде фиксна завртка затегнување согласност, може да биде соодветно да се олабави и потоа да се прилагоди.

Главните карактеристики

Material:
Stainless Steel
Finish:
Polishing
Main Body Size:
265mm x 38mm / 10.43 x 1.50 (L*W)
Pole Diameter:13mm/0.51 :
Package Content:
1Pcs x Slide Latch Bolt;with screws :
How to use :
1. Select the location to be installed, attach the product to it and tighten it with the screws :
2. If the sliding is not smooth, may be the fixed screw tightening inconsistent, can be properly loosened and then adjusted. :
Избор на клиент