.

.

Нејзината Борба Е Мојата Борба Леукемија Свеста T-Shirt

Нејзината Борба Е Мојата Борба Леукемија Свеста T-Shirt

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Дали Љубовта Поддршка Леукемија Рак На Жртвите?Поддршка Носи Овој Нејзината Борба Е Мојата Борба Облека.Земете Еден за Себе Денес.За Оние, Кои Се Во Моментов Уништување И Лекување На Рак На Болеста.Знае Некој Кој Има Леукемија Рак?Ќе се Бори против Оваа Болест Носи оваа Леукемија Свеста Облека?Ред Денес и да се Биде Внимателен Пријател, Кој Дава Само Правото Портокалова Панделка Подароци Во септември Месец.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.За Повеќе Облека Како Оваа Кликнете Нашиот Бренд Име На Врвот На Страницата.Па Што Чекаш?Само Кликнете На Додади Во Кошничка И Се Купи Денес !.

Главните карактеристики

Избор на клиент