.

.

Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со Dyson V10 Правосмукалка, (Li-ion, 25.2 V, 3000mAh) Ултра Висок Капацитет, Замена за Dyson 206340, 969352-02, SV12 Батеријата

Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со Dyson V10 Правосмукалка, (Li-ion, 25.2 V, 3000mAh)

DEN 2350.80

Пристапност
Во достапна форма

(Li-ion, 25.2 V, 3000m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски клетки. 100% компатибилен со вашиот ОЕМ батеријата.Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со Dyson V10 Правосмукалка, (Li-ion, 25.2 V, 3000m Ah) Ултра Висок Капацитет, Замена за Dyson 206340, 969352-02, SV12 Battery Specifications : Батеријата Chemstry : Li-ion Voltage : 25.2 VCapacity : 3000m Ah Compatible со : Dyson 206340, 969352-02, SV12 Battery Works за : Dyson V10 со Правосмукалка и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент