.

.

Нерѓосувачки Челик врата latch гром слајд гром со завртки (4 Парчиња)

Нерѓосувачки Челик врата latch гром слајд гром со завртки (4 Парчиња)

DEN 254.16

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е направено од Нерѓосувачки челик кој може да работи добро и обезбедување на долговечност во влажна средина.Можете да одберете лево или десно за инсталација насока.Димензија : 62x45mm Завртка Дупка : 5mm.Количина : 4 Парчиња со нерѓосувачки челични навртки.Тоа е широко се користат во бања, спална соба,шкафови, затворен врата и прозорци.

Главните карактеристики

Избор на клиент