.

.

Baomain Префрлување Напојување HDR-15-24 24V 15.2 W 0.63 НА DIN Железнички УЛ TUV

Baomain Префрлување Напојување HDR-15-24 24V 15.2 W 0.63 НА DIN Железнички УЛ TUV

DEN 760.56

Пристапност
Во достапна форма

Излез : 15.2 W; 24 V DC; Тековните : 0.63 A. Влез : 100-240 VAC 0.5 А. Работна температура : -20°C бис 60°C. Фреквентен опсег : 50 / 60 Hz.Ефикасност : 85%.Универзални AC Влез / Целосен Опсег, Заштита : Краток Спој / Преоптоварување / Overvoltage Ладење од страна на слободна циркулација на воздухот, може да се инсталира на DIN железнички Т-35 / или 7.5 15 Изолација класа, LED индикатор за напојување на потрошувачка на Енергија на нула оптоварување 0.5 W, 100% полно оптоварување горат-во тест.

Главните карактеристики

Избор на клиент