.

.

Лук Прес - не ' Рѓосувачки Челик Лук Минсер Дробилката, Премија Лук Притиснете за Ѓумбирот Ореви, Семиња, Лесно се Притисне, се Извлече Повеќе Лук Ставете По Карамфил

Лук Прес - не ' Рѓосувачки Челик Лук Минсер Дробилката, Премија Лук Притиснете за Ѓумбирот Ореви, Семиња, Лесно

DEN 1264.80

Пристапност
Во достапна форма

Одличен подарок за готвач, храна, лук љубовник, вашето семејство и пријатели.ПРЕМИУМ ЛУК ПРИТИСНЕТЕ SET - Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, лук дробилката е анти- ' рѓа и трајни производи за долго време да го користите.На лук притиснете е лесно да се работи со удобен зафат. ⑧The лук притиснете сет е одличен подарок или предмет за да го завршите вашиот дом и кујна, ја прави вашата кујна животот поинтересен ! ????Лук Притиснете го Поставите Вклучувајќи : 1 x лук притиснете, 1 лук нож за лупење, 1 лук scraper лажица, 1 чистење со четка. ⑤ И сакаат цела лупено лук?Не грижете се, ние ќе ви даде лук нож за лупење да ги исполни сите ваши треба Само ставете неколку парчиња на лукчиња во цевката и се тркалаат назад и назад, кора каранфилче во секунди.Бидете сигурни да го задушат секој лук и направете ја вашата готвење полесно.Оваа лук притиснете сет е идеален за готвење, кои, исто така, може да здроби ѓумбир, кромид и кршите ореви. ????Премиум Лук Прес - Лесно Се Притисне Нерѓосувачки Челик Лук Минсер Дробилката Сет ????Зошто да го одберете нас?①With ергономски криви се справи и здрав, умре-фрлија цинк изградба, лук притиснете го скрши лук за да го залепите во секунди ② Целосно mince и здроби секој лук карамфил ③ На тешки лук presser може да се скрши unpeeled лук во еден потег. ⑥Easy за Чистење : Само исплакнете лук дробилката со млаз вода или исчистете ја со вашата машина за миење садови. ⑦Not само за прес лук!На лук притиснете е, исто така, им овозможи да го скрши ѓумбир, кромид и кршите ореви.Содржи лук нож за лупење и лук scraper лажица, Нема повеќе "лук прст", кора или не зависи од вас!Имаме се што сакате.Дробење лук никогаш не е така лесно.БЕЗ ОТПАД, УНИШТИ СИТЕ НА ЛУК - премиум лук минсер дробилката е дизајниран за бенефиции повеќе лук ставете по карамфил.Вклучени чистење со четка, за темелно чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент