.

.

4pcs Волкот Играчка Фигурини Поставите Волкот Животински Фигури Сива Волк Семејство Торта Topper Подарок Играчка за Деца (Сив)

4pcs Волкот Играчка Фигурини Поставите Волкот Животински Фигури Сива Волк Семејство Торта Topper Подарок Играчка

DEN 216.00

Пристапност
Во достапна форма

Волкот играчки фигурини се со висок квалитет и со вистински-да-живот детали, убава боја, и активни движења, секоја слика е фино страна се насликани и обликувана од страна на експерти кој гарантира вистинитоста.Одлично за минијатурни Божиќ украси, пејсажи, имагинативна игра, роденденска торта toppers & училиште проектот, итн.Совршен за наставниците, децата, колекционери, и животински љубители насекаде.Голема учебни помагала за родители и наставници.Преку овие реални волкот бројки, можете да ги учат на знаење на овие животни и природа на децата од предучилишна возраст, и да играат игри со нив, да им помогне да ги прошират своите хоризонти и да се развиваат својата имагинација додека замислувајќи се игра, додека ужива на семејството Време. 4pcs сивите волци играчка фигури во собата вклучуваат : Завива Волк 3.15"x 0.98" x 3", Одење Волкот 4.8" x 0.86" x 2.2", Стои Волкот 4"x 0.95" x 2.5" и 1 Младиот Волк 3.4 x 0.9" x 2.2".Волкот фигури поставени се phthalate-слободни и темелно безбедност тестирани за да ја заштитите вашето дете е здравје. - Волкот бројки се EN71 Уверение, ASTM Заверена и HR4040 Уверение, 100% безбеден за деца. - Пластични волкот фигурини се добро обоен, силна и не би се распадне во вода, здрав за долго време се користи. - Волкот играчки сет е одличен подарок за љубители на животните, деца играчка. - Волкот играчка фигури во собата е убава за игра или на екранот, Божиќ украси, се заедно автомобил игра, роденденска торта toppers или партија оркестарот, и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент