.

.

E дизајн SCGN730PP2 Бомбај 6, Геометриски Печати Туш Завеса, Виолетова

E дизајн SCGN730PP2 Бомбај 6, Геометриски Печати Туш Завеса, Виолетова

DEN 2136.00

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер.Произведено во САД. 12 копчето дупки за кука поставеност.Место чисти препорачува.Жив геометриски печатење е само она што ви треба да зачин до вашиот декор.E дизајн hh преродба туш завеса е колекција бои и отпечатоци ќе додадете диви атмосфера, за секоја бања простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент