.

.

Не се Лизга Отворено Пешачење Чевли Мажите Платформа Спортски Чевли Инструментално Чевли, Обичните Патики Пешачење Чевли за Мажите, Трајни Трага Пешачење Кампува?

Не се Лизга Отворено Пешачење Чевли Мажите Платформа Спортски Чевли Инструментално Чевли, Обичните Патики Пешачење

DEN 635.76

Пристапност
Во достапна форма

Услуга : - Ние се грижиме за вашето искуство и повратни информации.Мора да имаат за страствен отворено за мажи. * Азија големина е различна од САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да се спореди со детални големина пред да го купат. [Мулти-функционални] : Пешачење чевли за мажите е здрав и носат-отпорни, погоден за повеќе активности на отворено, како што се пешачење, качување, кампување, пешачење, одржување или долго растојание на одење. [Трајни и Дише Кожа Горниот] : На горниот дел на пешачење чевли се направени од микрофибер кожа, која е да се носат-отпорни и флексибилни,влага доказ insole брзо може да се фитил влага дури и за долго се носат.[Големина и Услуга] : Бидете сигурни дека за да се измери вашата нога должина пред да купите, наместо на купување од страна на навики.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа, вашиот избор и довербата ќе поттикне нас да се направи производ посовршен.Едно парче јазик обезбедува вода, нечистотија и песоци ќе не внесете чизми.Ако имате широк или масти нозе, ве молиме да земете 1-2 големини поголеми.Ве молиме изберете ја вашата големина според нашиот предлог шема, или се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во текот на работни дена.

Главните карактеристики

Upper material:
PU
Sole material:
Rubber outsole
Product performance:
soft, non-slip and wear-resistantInside material
Available colors:
black/brown
Size:
EU 39-44
Package Includes:
1 Pair Non-Slip Outdoor Hiking Shoes  :
Note:
 
* Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
* The Asian size is different from the US/EU/UK size, please compare with your detailed size before buying. :
* Please choose the shoe size according to your foot length or inner length.If you have wide or fat feet, please take 1-2 sizes larger. :
Service:
- We care about your experience and feedback. Please do not hesitate to contact us, if you have any questions about our product. We will reply to you with in 24 hours, your choice and trust will prompt us to make the product more perfect.  :
Избор на клиент