.

.

Кобра Голф 2020 Speedzone Хибрид Црно-Јоргованот 6 Хибрид (Жените, Десната Рака, UST Одвратна ESX 450, Дами Флекс, 28.0)

Кобра Голф 2020 Speedzone Хибрид Црно-Јоргованот 6 Хибрид (Жените, Десната Рака, UST Одвратна ESX 450, Дами

DEN 4294.56

Пристапност
Во достапна форма

Шупливи Сплит Шини-На Flex Зона-Шупливи шини flex повеќе солидна шини, создавање на 70% поголем топло место област од пета до пети со кој се промовира поголема започне и повеќе топката брзина со помош на брзина канал.Dual Baffler Шини-Стабилноста Зона-Baffler шини обезбедуваат одлична стабилност и брзина преку трева, дозволувајќи им на клубот да планирам лесно се надвор од секоја лага.Назад Тежина-Тежина концентрирани ниска и назад создава повеќето ефикасен пренос на енергија на топката за високо траектории кои земја тивко во зелените.Рафинирана Форма-Малку поголеми од традиционалните хибрид, обликот карактеристики висока МВР и квадрат водечките работ подолго и straighter топката летови.Брзината зона Fairways & Хибриди реализација на најдобрата комбинација на моќ, брзина и растојание, така голфери може да се доживее она што највисоко ниво на перформанси се чувствува како.

Главните карактеристики

Избор на клиент