.

.

Aisto 3x5 Нозе Виножито Знаме и Транссексуалци Знаме за Надворешна и Внатрешна Употреба - Направени од Полиестер – Живописни Бои и УВ Исчезнат Жител на Геј Знамето Зна?

Aisto 3x5 Нозе Виножито Знаме и Транссексуалци Знаме за Надворешна и Внатрешна Употреба - Направени од

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ-Наша гордост знаме и транссексуалци знаме е направен од 100% висок квалитет 68 D полиестер влакна.На печатење во боја на знамето е многу светли и живописни.Боја се обработува, има УВ исчезнува отпор, и е погоден за надворешна и внатрешна употреба.СПЕЦИФИКАЦИЈА - Нашето знаме се пакетот содржи Aisto 3x5 нозе Виножито знаме и Транссексуалци Знаме.ДВОЈНО STITCHED ДИЗАЈН-На геј знаме е пораби со двојно теми на работ и засилен со платно двојно-stitched дизајн и две месинг buttonholes да се поправи на јарболот.ЛЕТААТ со гордост - со гордост лета на геј знаме во вашата соба и куќата!.Ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ - Не се препорачува користење кога се на отворено правец е силна.

Главните карактеристики

Избор на клиент