.

.

YLI Corporation 202-10-240 Свила Конец 100wt 200m - Бебе Розова

YLI Corporation 202-10-240 Свила Конец 100wt 200m - Бебе Розова

DEN 660.48

Пристапност
Во достапна форма

YLI CORPORATION-Свила Конец.Оваа свила конец е многу висок квалитет 100% чиста филамент свила.Овој пакет содржи еден 218. 72yd/200m гајтанот на #100 свила конец.Увезени.YLI CORPORATION-Свила Конец.Оваа свила конец е многу висок квалитет 100% чиста филамент свила.Овој пакет содржи еден 218.72 yd/200m гајтанот на #100 свила конец.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент