.

.

Подземни Играчки Лекар, Кој 5.5 Rose & K9 Акција Фигура Сет (2 Парчиња)

Подземни Играчки Лекар, Кој 5.5 Rose & K9 Акција Фигура Сет (2 Парчиња)

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Официјално лиценцирани 5.5" Доктор Кој ликовите се Зголеми Тајлер & К-9. Повторно да се донесе вашиот омилен Лекар, Кој сцени со овие голема акција фигури!.Соберат сите ваши омилени ликови од светската хит шоу Доктор Кој!.За возраст од 5+.Совршен подарок за секој Доктор Кој фан или колектор!.Роуз Тајлер беше магазин-девојка од овој ден.Од моментот кога тие се сретнаа, Лекар и се Зголеми душата пријатели.Како тие патуваат низ историја и Универзумот, Лекарот покажува своите работи надвор од неа имагинација.Таа почнува да излезе како невина, fettered од земните грижи, но сега дека таа е авантурист ќе таа некогаш дојде дома?Оригиналниот К-9 беше еден мобилен компјутер во облик на куче изградени од страна на Професорот Marius да биде придружник за него во длабока простор.Тој патувал со Лекар и кога тој замина Докторот направи две понатаму верзии на истиот дизајн.Второ, К-9 Mark III, тој го испрати во својот стар пријател Сара Џејн Смит.К-9 има одбранбени способности во форма на стигнале ласерот во носот.

Главните карактеристики

Избор на клиент