.

.

rhungift Саскачеван Sk Candian Провинција Знаме 30x60inch Најлон Големи Знаме(75CMX150CM)

rhungift Саскачеван Sk Candian Провинција Знаме 30x60inch Најлон Големи Знаме(75CMX150CM)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

★2.5' x 5' во Големина со Две Метални Grommets за прикачување на вашата Јарболот. ★Направен од 100% Полиестер со Двојно Stitched Летаат завршува за Издржливост, 100d Дебелина, Увезени. ★Исчезнат Отпорни на Боја што се Користи за Долго-траен Живописни Бои,Подобрување на Изгледот На Вашиот Дом Или Соба и да ја Прикажуваат својата Гордост, Со Оваа Нова Знаме. ★Совршен за вашиот Дом Јарболот, Tailgating, или Ѕид Декорација .одлично за умерено-отворен и затворен.зајакната со платно заглавје Со две месинг grommets за лесно монтирање.Ние се осигура дека сите бои се прави остар и живописни и бојата е специјално обработена за УВ исчезнат отпорни.

Главните карактеристики

Избор на клиент