.

.

XIZHOUCUN 1Set Нови Девојки Симпатична Голема Chiffon Лак Цвет Коса Клипови Headband Деца Слатка Шноли Barrettes Детска Мода Коса Додатоци Полица Стапка (Боја : C)

XIZHOUCUN 1Set Нови Девојки Симпатична Голема Chiffon Лак Цвет Коса Клипови Headband Деца Слатка Шноли Barrettes

DEN 611.76

Пристапност
Во достапна форма

1 Set Нови Девојки Симпатична Голема Chiffon Лак Цвет Коса Клипови Headband Деца Слатка Шноли Barrettes Детска Мода Коса Додатоци.Мода и ретро : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц партии, партии и фото реквизити.Убава и практична настава : ги поддржува сите дебели или тенки кадрава или права коса, има коса тесни, не ја оштетува косата, и ви дава една убава фризура.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни.Тоа може да се користи како добра шминка помошник и тоа е лесно да се создаде свој фризура.Купи со доверба-цврсто веруваме дека не постои никаков проблем со нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро. 1 Set Нови Девојки Симпатична Голема Chiffon Лак Цвет Коса Клипови Headband Деца Слатка Шноли Barrettes Детска Мода Губење на Accessories Fashion и ретро : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц партии, партии и фото реквизити.Убава и практична настава : ги поддржува сите дебели или тенки кадрава или права коса, има коса тесни, не ја оштетува косата, и ви дава една убава фризура.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Тоа е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни.Тоа може да се користи како добра шминка помошник и тоа е лесно да се создаде свој фризура.

Главните карактеристики

Избор на клиент