.

.

Не се Лизга Отворено Пешачење Чевли Мажите Платформа Спортски Чевли Инструментално Чевли, Обичните Патики Пешачење Чевли за Мажите, Трајни Трага Пешачење Кампува?

Не се Лизга Отворено Пешачење Чевли Мажите Платформа Спортски Чевли Инструментално Чевли, Обичните Патики Пешачење

DEN 635.76

Пристапност
Во достапна форма

Мора да имаат за страствен отворено за мажи. * Азија големина е различна од САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да се спореди со детални големина пред да го купат.[Големина и Услуга] : Бидете сигурни дека за да се измери вашата нога должина пред да купите, наместо на купување од страна на навики.Ако имате широк или масти нозе, ве молиме да земете 1-2 големини поголеми. [Не се лизга и Носат-отпорни] : Трајни и не се лизга TPR материјал го прави трага патики одлична за различни терени во отворено; неправилни гкл имаат голема костец на земјата.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи.Спецификација : Горниот материјал : СТП Единствена материјал : Гумени outsole Производ перформанси : мека, не се лизга и носат-resistant Inside материјал Достапни бои : црна/кафеава Големина : ЕУ 39-44 Пакетот Вклучува : 1 Пар Не се Лизга Отворено Пешачење Чевли Забелешка : * се Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Здраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница.

Главните карактеристики

Upper material:
PU
Sole material:
Rubber outsole
Product performance:
soft, non-slip and wear-resistantInside material
Available colors:
black/brown
Size:
EU 39-44
Package Includes:
1 Pair Non-Slip Outdoor Hiking Shoes  :
Note:
 
* Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
* The Asian size is different from the US/EU/UK size, please compare with your detailed size before buying. :
* Please choose the shoe size according to your foot length or inner length.If you have wide or fat feet, please take 1-2 sizes larger. :
Service:
- We care about your experience and feedback. Please do not hesitate to contact us, if you have any questions about our product. We will reply to you with in 24 hours, your choice and trust will prompt us to make the product more perfect.  :
Избор на клиент