.

.

Жилет E200 Синџир Guard w/Завртки (36 V+)

Жилет E200 Синџир Guard w/Завртки (36 V+)

DEN 1348.80

Пристапност
Во достапна форма

MFG Дел Број : W13112430013. Добивање на вашата рака или нога фатени во синџирот е сериозна работа!Тоа обично резултира во посета на болница, па дури и може да се земе прсти off!Не шанса за тоа!Замени недостасува или скршен синџир чуварот на вашиот E200 скутер за Диви цена и да остане безбедно!Одговара : Жилет E200 Серија Скутери V36+.

Главните карактеристики

Избор на клиент