.

.

TSLA Мажите Долг Ракав Ладење Поло Маици, UPF Заштита од Сонце Водат Ладно и Суво Голф Кошула, Активни Деловни Случајни Кошули

TSLA Мажите Долг Ракав Ладење Поло Маици, UPF Заштита од Сонце Водат Ладно и Суво Голф Кошула, Активни Деловни

DEN 1017.60

Пристапност
Во достапна форма

Хедер.Копче затворање.Машина За Миење. *Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи препорачува" - Големина за 6" 215 кг.) (EX : Големина на "Медиум" 5'9"165 кг.).TSLA Мажите Водат-Сува Поло Кошула : Направена со 4-начин водат ткаенина за леснотијата на движење и супериорен мобилност.Поло Кошула со Рашири Одговара Ткаенина која е дише, лесни, влага-wicking, навремено отпорни со сите-ден удобност.Се шири јака дизајн за дополнителна удобност.Сонцето Заштитна облека која заштитува вашата кожа од штетните УВ зраци.Погодна за отворен спортски, чисто и паметни повик прилики како што се голф, тенис, риболов, пешачењето, одмор, работа, канцеларија, формален состанок, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент