.

.

Dofash 5CM/2IN Snap Коса Клипови Метал Коса Barrettes Кафеава и Црна Коса Додатоци за Жени - 12 Count

Dofash 5CM/2IN Snap Коса Клипови Метал Коса Barrettes Кафеава и Црна Коса Додатоци за Жени - 12 Count

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

????????Високо-Квалитетен Челик. 2"/5 CM, пакет на дванаесет; со црна и кафеава. ????Функција&Предност : Dofash е совршен дизајн обезбедува не му наштети на вашата коса и да имаат мулти-цел.Може да DIY со некои adornments како налепници, монистра, sequins или вештачки цвеќиња. ????Функција : Професионални и квалитетни Метал коса клипови, совршен за повеќето коса видови и стилови.Се создаде професионална гледа вечер стилови или неформални секојдневни изгледа. ????Обезбедување на квалитет : Квалификувани безбедност тестирање и ги Исполнува упатствата за НАС Стандарди. ????ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА????Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молам само да не контактирате во 30days. за парите назад. ????Зошто Да Чекаме?Кликнете "Додај Во Кошничката' Сега!.Боја : 2 Мешана боја C.

Главните карактеристики

Избор на клиент